AIZVADĪTS MINIRALLIJS "MARIENBURGA 2015"

22.augustā Alūksnē norisinājās minirallijs "MARIENBURGA 2015" kurā strartēja arī mūsu rallija komanda "PAR LABU RALLIJU". Komanda sastāvēja no pilota - Rūdolfa Grahoļska un stūrmaņa - Ģirta Bērziņa. Komanda startēja ar automašīnu RENAULT CLIO SPORT.

Komandai izdevās startēt šajā minirallijā pateicoties galvenajiem atbalstītājiem - A/S "Ingrid D" un veikalam "Meža Dārzs"

Ekipāža veica sešus ātrumposmus, kas bija apmēram 15 km gari, bet kopējā minirallija distance bija ap 150 km.

Otrajā ātrumposmā kļūdoties ātruma slāpētājā tika sabojāts automašīnas stūres mehānisms, kas liedza pacīnīties par augstākiem rezultātiem. Neraugoties uz to, ka defektu nebija iespējams novērst, ekipāža turpināja dalību minirallijā. Pēc pirmajiem trīs ātrumposmiem ekipāža ieņēma 10.vietu 2WD klasē un 3.vietu no priekšpievada automašīnām 2WD klasē. (redzams attēlā)

Veicot trīs atlikušos ātrumposmus ekipāža nosargāja savu pozīciju, bet diemžēl pēc oficiālo rezultātu publicēšanas par ātruma slāpētāja izkustināšanu tika saņemts 1,30 min sods, kas ekipāžu nobīdīja uz 15.vietu 2WD klasē.


Konkurss, lai iegūtu īpašumā veikala "Meža Dārzs" dāvanu karti turpināsies līdz 30.augustam. Tāpēc gaidam dažādus foto, kur ir redzama mūsu komanda uz epastu

krista@aiks.lv

Video noslēgumā pilota un stūrmaņa komentāri par sacensībām.