Par Labu Ralliju

Rallija komanda – „Par Labu Ralliju"

Rallija komanda „Par Labu Ralliju" ir jaunizveidota rallija komanda. Komanda izveidota ar mērķi piedalīties Latvijas rallija čempionātā, kā arī veikt sacīkšu auto apkalpošanu rallija sacensībās. Šobrīd komandas rīcībā ir moderna rallija automašīna – RENAULT CLIO SPORT RS, bet komandas plānos ir piesaistīt vismaz vēl divas rallija ekipāžas.

Šobrīd komandas pirmais pilots ir Rūdolfs Grahoļskis, kurš autosportā ir kopš 2009. gada. Rūdolfa karjera sākās ar piedalīšanos dažādās auto sprintu sacensībās. 2011. gadā Rūdolfs debitēja Latvijas rallija čempionātā, kā rallija stūrmanis, kur apguva rallija pamatprincipus, lai jau nākamajā gadā pats sēstos pie rallija auto stūres. Kopā ar savu stūrmani Reini Vilsonu, kurš šobrīd veiksmīgi startē LMT autosporta akadēmijas komandā, Rūdolfs Latvijas rallija čempionātā, startēja divas sezonas. Šo divu gadu laikā ekipāža R. Grahoļskis / R. Vilsosns izcīnījuši vairākas godalgotas vietas dažādās rallija sacensībās.

Jaunizveidotās komandas uzdevumi ir sagatavot jauno sporta auto rallija sacensībām, piesaistīt vismaz vēl divas rallija ekipāžas, kā arī izveidot savu bāzēšanās vietu.

Svarīgi, ka šobrīd Rūdolfs ir bez stūrmaņa un ir atvērts jauniem izaicinājumiem!

„PAR LABU RALLIJU"

Par Labu Ralliju 0Par Labu Ralliju 1Par Labu Ralliju 2