KAUT KĀ BEIGAS IR JAUNS SĀKUMS!

Komandas pilots RŪDOLFS GRAHOĻSKIS ir pārdevis automašīnu RENAULT CLIO SPORT, lai pievērstos kam jaunam — pilnpiedziņas automašīnai SUBARU IMPREZA.


Ar automašīnu RENAULT CLIO SPORT komandas pilots Rūdolfs startēja daudz un dažādās autosporta sacensībās. Rallijsprintos, kas notika «RALLIJS LATVIJA 2016» ietvaros, «RALLIJS TALSI 2016» un «RALLIJS TALSI 2017» ietvaros. Arī minirallijos — «KALNAMUIŽA 2015», «MARIENBURGA 2015» un «PRIEKULE 2016». Kā arī Kuldīgas tehniskā sporta kluba organizētajos sprintos Vasarā un Ziemā.


Rezultāti, kas tika sasniegti, ar automašīnu RENAULT CLIO SPORT bija dažādi, bet kā pats Rūdolfs atzīst: «Laiks iet uz priekšu, un ir vajadzīgas pārmaiņas, lai veicinātu izaugsmi autosportā kā pilots!».Tieši šī iemesla dēļ tika pārdota priekšpiedziņas automašīna RENAULT CLIO SPORT, kā vietā tika iegādāta pilnpiedziņas automašīna SUBARU IMPREZA.


Ar jauni iegādāto automašīnu SUBARU IMPREZA, 29.jūlijā, tika aizvadītas jau pirmās sacensības MOTORSPORT rīkotajā Vasaras kausā — Rudbāržu trasē. Rūdolfs startēja divās klasēs un rezultātā ieņēma 5.vietu OPEN klasē un 6.vietu 4WD klasē.


Aizvadot pirmās sacensības ar jauno pilnpiedziņas automašīnu Rūdolfs atzina, ka ir jāpievēršas treniņiem, lai apgūtu braukšanas nianses ar šo pilnpiedziņas automašīnu, un, lai sasniegtu arī labus rezultātus. Komanda ir izvirzījusi jaunus mērķus, un ir apņēmības pilna, lai tos sasniegtu!